2024

W dniu 19.04.2024r. mimo pracowitego dnia druhów działających podczas wypadku i kolizji na terenie naszej gminy, opiekunowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej zorganizowali kolejną zbiórkę połączoną z zabawą dla naszej młodzieży.
Podczas spotkania uczestnicy mogli zapoznać się ze sprzętem, który jest na wyposażeniu samochodu ratowniczo - gaśniczego, ale także mogli lepiej się poznać i dobrze wspólnie bawić. Podczas tych ćwiczeń nie mogło zabraknąć również szkolenia z musztry dla naszej młodzieży. Dziękujemy za duże zaangażowanie opiekunów i MDP. Dzięki takim szkoleniom Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza poznaje sprzęt, ale równocześnie uczy się zachowania w sytuacjach kryzysowych takich jak zagrożenie zdrowia i życia z którym mogą spotkać się podczas każdego swojego dnia. Taka praca z młodzieżą to nasze wspólne bezpieczeństwo.