Zdarzenia 2019

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie
najbliższej

rodziny i wśród przyjaciół
oraz wesołego Alleluja.

Życzą:

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej                       w  Trzęśniewie.

Rozpoczął się sezon grzewczy 2019 - 2020. Skąd bierze się czad i dlaczego jest tak niebezpieczny:

Czad, czyli tlenek węgla powstaje podczas procesu niecałkowitego spalania materiałów palnych. Ma silne właściwości toksyczne, jest lżejszy od powietrza dlatego też gromadzi się głównie pod sufitem. Niebezpieczeństwo zaczadzenia wynika z faktu, że tlenek węgla jest: bezwonny, bezbarwny, pozbawiony smaku.

Dnia 21.12.2019 r. w naszej jednostce odbyło się spotkanie opłatkowe.
Dziękujemy wszystkim druhnom, druhom oraz drużynie MDP za wspólnie spędzony czas!

Życzymy tyle powrotów co wyjazdów oraz szczęśliwego nowego roku 2020!

W dniu 24.12.2019  o godzinie 20 : 51 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do wypadku drogowego w miejscowości Kościelec Trasa 92. W wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe. W wyniku zdarzenia jedna osoba  została zabrana przez zespół ZRM do szpitala. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu dopływu prądu w uszkodzonych pojazdach.

GBA RT JRG Koło,

GBA 3/24 OSP Trzęsniew.

W dniu 15.12.2019 po godzinie 2 : 00 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do miejscowego zagrożenia jakie stwarzał uszkodzony dystrybutor gazu na autostradzie A2 (CPN) w miejscowości Police Mostowe gm. Kościelec.

GBA JRG Koło,
GBA RT JRG Koło,