Zdarzenia 2022

W dniu 25.12.2022r. przed. godz. 23.00 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew do Izolowanego Zdarzenia Ratownictwa Medycznego, które miało dotyczyć Nagłego Zatrzymania Krążenia w Miejscowości Kościelec.
Udział w takiego rodzaju zdarzeniach jest spowodowany coraz częstszym brakiem wolnego Zespołu Ratownictwa Medycznego.
GBARt JRG Koło,
GBA OSP Trzęśniew KSRG,
ZRM.

W dniu 23.12.2022r. o godz. 15:14 Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole zadysponowało zastęp GBA 3/24 VOLVO OSP Trzęśniew w ramach Plutonu ratowniczo-gaśniczego WOO z Powiatu Kolskiego do pożaru w Firmie FUGO w Koninie.
W działaniach gaśniczych brało udział ok. 150 strażaków. Na miejsce przybył również nadbryg. Arkadiusz Przybyła.
🚨🚒 JRG 1 Konin 🚒🚨
Źródło:
Państwowa Straż Pożarna,
Zdjęcia : Telewizja Wielkopolska,
Zdjęcia: Konin Nasze Miasto.

W dniu 17.12.2022r. w OSP Trzęśniew odbyło się spotkanie opłatkowe druhów naszej jednostki. Podczas spotkania obecny był również nasz druh ks. Tomasz Jener. Druhowie uczcili minutą ciszy druhów, którzy odeszli w tym roku. Odmówiono modlitwę a prezes jednostki rozdał wszystkim druhnom, druhnom i Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej opłatek. Wszyscy złożyli sobie życzenia świąteczne i zasiedli do stołu. Podczas spotkania był obecny równiej Wójt Gminy Kościelec Dariusz Ostrowski. Spotkanie odbyło się w świątecznym nastroju.

Zdrowych i pogodnych
Świąt Bożego Narodzenia.
Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych
napełni Wasze serca spokojem i radością.
Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka
towarzyszy Wam przez całe Wasze życie,
a szczere i najpiękniejsze Bożonarodzeniowe
życzenia spełniają się w każdym momencie.

Wszystkim Mieszkańcom, Gościom Gminy Kościelec

i Powiatu Kolskiego

Życzą strażacy z jednostki OSP Trzęśniew.